Závody přípravky a předžactva na domácím kopci

V sobotu 20. února se na Kameneckém kopci v Jablonci nad Jizerou konaly závody přípravky a předžactva v rámci poháru LEKI CUP. Z původních dvou závodů plánovaných na jeden den se jel pouze jeden a druhý byl zrušen. Jako první startovala kategorie mladší přípravky dívky poté chlapecká kategorie. I v této nejmladší kategorii jsme měli závodníky a to Amálku Smolíkovou a Edu Fejfara.

V přípravce nám závodili Honza Hoferek, který skončil 26. a v žebříčku poháru LEKI je na 33. místě a Jirka Krasilov, který vybojoval 9. místo a v poháru LEKI si drží 9. místo.

Předžákovská kategorie je početnější, jako první startovaly předžákyně. Nejlépe se umístila Viktorka Kabátníková, která byla 12. a v poháru LEKI je na krásném 5.místě, o čtyři příčky za ní byla další naše závodnice Milča Fejfarová, Mirka Strejcová obsadila 21. místo, Natálie Smolíková bohužel spadla, ale i tak je zatím v poháru LEKI na 3. místě.

Mikuláš Kabátník - 5. místo LEKI CUP Jablonec nad Jizerou

Mikuláš Kabátník – 5. místo LEKI CUP Jablonec nad Jizerou

Z chlapecké kategorie předžáků obsadil Mikuláš Kabátník krásné 5. místo a v průběžném hodnocení poháru je na 10. místě, druhý z předžáků, Jirka Fejfar, dojel 17.

Oddíl AŠ Mladá Boleslav je na průběžném 5. místě v poháru LEKI

Fotky ze závodů budou dodatečně přidány!