O nás

20131112_142734

Vážení sportovní přátelé, zájemci o závodní lyžování,

představujeme Vám Závodní sekci Lyžařského oddílu sdružující zájemce o tento sport v Tělovýchovné Jednotě Auto Škoda Mladá Boleslav.

Kvalifikovaní trenéři, bývalí závodníci alpských disciplín se systematicky věnují všem zájemcům o Alpské discipíny v průběhu celého ročního tréninkového cyklu. S malými závodníky trávíme až 80 dní na sněhu, ať na ledovcích, v Krkonoších nebo i ve sjezdařské hale v průběhu roku. Tréninková příprava je komplexní včetně letní přípravy všeobecně pohybové až po specializovanou pro sjezdové lyžování.Naše aktivity nejsou jen zimní, ale věnujeme se i letním sportům. Letní přípravu doplňujeme závody na horském kole, inline bruslením a jinými sportovními aktivitami.

Tréninkové plány jsou přizpůsobeny jednotlivým věkovým kategoriím a taktéž s přihlédnutím k výkonnosti jednotlivých závodníků. V kategorii předžactva umíme vyhrát prestižní Amer Fun Cup pohár! A v kategorii žactva umíme jezdit v celorepublikové soutěži v elitní desítce!

Trénujeme celoročně, v podzimní přípravě a jarním pozávodním období na ledovci Kaunertal, v létě na ledovci Molltal nebo v lyžařské hale v Litvě Druskininkai. Alpské lyžování je dnes opravdu celoroční sport!

Připojte se k nám! Naučíme vaše děti závodit, vytvoří si celoživotní vztah k tomuto krásnému sportu.Přijímáme sportovně nadané děti od 5 let, kde je samozřejmě nutná velmi úzká spolupráce rodičů.

Ministerstvo školství , mládeže a tělovýchovy podporuje činnost lyžařského oddílu TJ AŠ Mladá Boleslav.

Velice rádi Vás uvítáme v řadách LO TJ Auto Škoda Mladá Boleslav. V případně zájmu volejte Martina Melichara, tel. .731 454 652 Podmínkou přijetí je zvládnutí základních lyžařských dovedností a samostatná jízda lyžařským vlekem.

Na nové zájemce se těšíme a s lyžařským pozdravem SKOL.